Bowling

 

Takto netradične sa rozhodli niektorí naši oslávenci prežiť a osláviť svoje narodeniny spolu s nami súboristami. Dokopy sa dali Dana, Anka a Hanka, Igor a Milan. Pri hre sa prejavil prirodzený zmysel  a túžba vyhrať. Milan ako iniciátor akcie myslel na všetko. Aby hra mala grády zabezpečil hodnotné ceny pre víťazov. Nezabudol ani na ceny útechy a to pre ženy 4 litrovú fľašu  na  sušené hríby, pre mužov to bola zase 0,3 litrová fľaša na sušené muchotrávky. Výkony boli dravé, hostina výborná a zákusky ku káve od Dany fantastické.

7 komentárov k “Bowling

  1. Ave40 – E-Liquid, Vape Kits, Coils, Mods and Tanks,One of the leading suppliers in the UK,Ave40 is a leading online ecig store and supplier of vaping hardware and e-liquid.Ave40vapeshopwholesale2019 which offering best electronic vaporizer, e cigs, eJuice, box mods, vape tanks & other products.New Vape Products | Find The Latest Vaping Devices and Accessories.
    VapeMons Gear 222W TC Mod https://www.ave40.com/vapemons-gear-222w-tc-box-mod.html

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>