3. ročník spoločenského posedenia súboru

  • Post author:

Obnovili sme niekdajšie spoločenské posedenie členov súboru. Toto posedenie súboru je vždy na konci kalendárneho roka. V roku 2012 sme sa stretli 15. decembra v priestoroch posádkoveho klubu na Mukáčevskej 20. Chápeme to ako výraz vďaky naším partnerom, ktorý nám nielenže túto činnosť tolerujú ale aj nás podporujú ako náš najlepší fan – klub. A pretože sa človek so svojimi úspechmi chce pochváliť, tak aj my. Radi medzi nás pozveme niekdajších členov súboru ale aj ľudí s ktorími v priebehu roka spolupracujeme a ktorí nám podľa svojich možností pomôžu.

Aj tentoraz mimo voľnej zábavy sme pripravili hodnotný kultúrny program. Tentoraz spoločenský večer moderovala Marta Tobiášová. Dedo mráz v podaní Milana Kancíra plnil nesplniteľné. Peknou piesňou nás potešili Gitka Horváthová a Anka Gobanová, ktoré na syntetizátore doprevádzal Laco Goban. Štefan Karbač predstavil všetkým členom a hosťom celý priebeh roku 2012 a našich 32 vystúpení v priebehu roka. Program pokračoval fľašovým tancom parobka Danky Květoňovej, nedeľnou chvíľkou poézie v podaní Svetlany Korbovej.
Potešili nás „rómky“ a to Anka Bulíková, Alenka Haščáková, Iveta KLimková a Mája Leitmanová. Prišiel medzi nás aj kúzelník Abraka dabra, Sveťa Korbová s asistentkou Dankou Chovancovou. Zanôtili fujaristi pod vedením Petra Kopčíka a nakoniec to ukončila skupina Yamaláh, ktorá sa nám predstavila v zložení Marek Svitok, Štefan Karbač, Fero Gaľa, Mišo Petrík – všimnite si tie ladné pohyby a vypracované telá.. Verím, že sa takto o rok opäť ak v nie lepšej nálade stretneme …..